Biuro Turystyczne Sambia zostało założone w 2006 r. i jest prowadzone przez osoby mające doświadczenie i wyższe wykształcenie w zakresie organizacji i obsługi turystyki. Dlatego też jakość świadczonych przez nas usług stoi na wysokim poziomie. Jesteśmy organizatorem, pośrednikiem oraz agencją turystyczną  i związku z tym posiadamy Zezwolenie Wojewody Warmińsko-Mazurskiego nr 135 oraz Polisę Ubezpieczeniową Gwarancji dla Organizatora Turystyki i Pośrednika Turystycznego Signal Iduna nr M204661.

Wychodząc na przeciw rosnącym wymaganiom naszych dotychczasowych Klientów stworzyliśmy profesjonalny portal turystyczny umożliwiający dokonanie pełnej rezerwacji bez wychodzenia z domu. Poświęciliśmy go Sankt Petersburgowi najpiękniejszemu miastu świata.

Zapraszamy do serfowania po portalu oraz do odwiedzenia biura obsługi klienta. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-17:00 oraz w soboty w godzinach 09:00-13:00 gdzie doradzimy w wyborze najkorzystniejszej oferty.

Dzięki sprawdzonej bazie organizatorów turystyki gwarantujemy profesjonalny poziom usług, a tym samym pełną satysfakcję klientów.

Oprócz sprzedaży agencyjnej wyżej wymienionej specjalizujemy się w pełnej obsłudze turystów przyjeżdżających na Suwalszczyznę, Mazury Garbate, Pojezierze ełckie, Mazury i Wileńszczyznę. Posiadamy w swej ofercie wiele imprez wyjazdowych po tych regionach. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb turystów. Istnieje też możliwość zorganizowania wymarzonej przez Państwa wycieczki o dowolny programie, na dowolnej trasie i dla dowolnego grona osób.

Postaramy się urzeczywistnić Państwa marzenia podróżowania.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Do zobaczenia na szlaku.

Z turystycznym pozdrowieniem

właściciel biura
Krystyna Prusko

dyrektor biura
Marcin Prusko

Wycieczki do Petersburga

Tak chętnie odwiedzany przez polskie wycieczki Petersburg to miasto wyjątkowe, wyróżnia się przepięknymi zabytkami, które przyciągają ciekawą historią, architekturą i bogatym wystrojem wnętrza. Wizyta w tym miejscu to idealna propozycja dla tych, dla których Sankt Petersburg to interesujące przykłady dawnej architektury. Wycieczki do Sankt Petersburga , perły północy to możliwość uczestniczenia w białych nocach. Podczas naszych wycieczek po Petersburgu organizujemy nocne rejsy przez miasto. Petersburg nosi miano najpiękniejszego miasta Rosji a nawet Europy. Wycieczki do Rosji do przede wszystkim zwiedzanie Petersburga .